Back to Question Center
0

Safle Semalt Payları Mobil Perfformio İyileştirmek İçin SEO Önerileri

1 answers:

Cep telefonları yavaş yavaş İnternet erişiminin başlıca aracı olarak masaüstlerini değiştiriyor. Araştırmalar, mobil web erişiminin 2017 yılına kadar% 36.54 'ü aştığını gösteriyor. Telefonlar, çoğu web sitesi trafiğinin% 4'ünden fazlasını kapsıyor. Ayrıca, Google, bir gwefannau ar-lein a safleoedd gweinyddol, Google'ın "Mobilegeddon" güncellemesinin 2017 güncellemesi sonrasında sıralama üzerinde etkili olacağını açıkladı.

Çoğu cep telefonu tarayıcısı, Java veya web sitesi çerezleriyle uyumlu olmayabilir. Dolayısıyla, bu sınırlamalardan ötürü mobil deneyim büyük olasılıkla etkileyici olacaktır. İnternet pazarlamacılar için temel olarak cep telefonu kullanımını düşündüğümüzde, akıllı telefon kullanıcılarını içeren özel niş var. Bu trafik segmentini elde etmek isteyenler, cep telefonlarında masaüstlerinden daha hızlı yüklenebilen mobil dostu web siteleri üretmelidir.

Semalt Gwasanaethau Digidol 'yn ddefnyddiol Jason Adler, mobil sitelerin geliştirilmesine yönelik şu ipuçlarını önerir.

1. Mobil site entegrasyonu sonradan düşünülmemeli

Mobil cihazlara yanıt veren bir web sitesi hazırlamak birincil bir hedeftir. Gwe geliştirme mümkün olduğunca çok sayıda durumu dahil etmeye başlar başlamaz bu çalışma başlamalıdır. Akıllı telefondan gelen ziyaretçilerin, masaüstü bilgisayarlardan gelen ziyaretçilerin sayısından daha büyük bir rakama gireceğini unutmayın

2. Basit bir site tasarlayın

Mobil web siteniz birden fazla mobil platformda ve tarayıcıda sorunsuzca çalışmalıdır. Sadelik dönüşümün anahtarıdır..Ziyaretçilerin, aradıkları içeriği sitenizi yükledikleri anda bulmalarını sağlamak için yeterince akıllıca olur. Güvenliği de geliştirmeyi unutmayın. Çoğu siber saldırı, bu mobil sitelerde olabilecek hassas şahısları hedef alır.

3. Öncelikli içeriği en üstüne koy

Bir mobil cihazda kaydırma, özellikle yavaş bağlantı hızlarında, genellikle telaşlıdır. Hassas bilgiler, bir kullanıcıyı harekete geçirici mesajlaşma prosedürleri gerçekleştirmek veya alakalı bilgi sızdırmak için yerleştirilebilir. Düşük öncelikli içerikle başlamak, ziyaretçileri müşterilere dönüştürmek yerine ziyaretçilerini kaybedebilir.

4. Kullanıcılarınızdan geri bildirimlerini isteyin

Gwefan ar gyfer gwefan y wefan hon, yn ogystal â chysylltu â ni. Ynglŷn â chysylltiadau â gwefannau gwefannau i ymgysylltu â chysylltu â gwefan safleoedd yn y dyfodol.

5. Bant genişliği için optimize edin

Geliştiriciler, tahsis edilen bant genişliğine hızlı yanıt vermek için mobil siteleri optimize etmelidir. Mobil web sites için mevcut olan kaynaklar, sayfaları yüklemek için en az yer kaplamalıdır. Unutmayın, çoğu müşteri son derece dengesiz bir mobil şebeke planında telefon internet kullanır.

6. Gelişmelere açık olun

Sıfırdan iyi bir kullanıcı arabirimi oluşturmak zordur. Fe allwch chi fynd i'r afael â ni i weld y wybodaeth ddiweddaraf am y tro cyntaf. Düzenli olarak iyileştirme yapmak böcekleri düzeltmeye ve web sitesinin yanıtını iyileştirmeye yardımcı olabilir.

Mobil site performansınızı optimize etmek, bir web sitesi tasarlarken göz önüne alınması gereken çok önemli bir faktördür. İyi bir mobil site, sıralamayı etkilemekle kalmaz, aynı zamanda müşterilere etkileyici bir tarama deneyimi yaşatır ve bu sayede dönüşüm sağlıyor. Yukarıdaki ipuçlarını izleyerek, akıllı telefon kullanıcıları için mobil uyumlu bir arayüzle duyarlı bir web sitesi hazırlamak mümkündür. Mobil sitenin iyileştirilmesi sitenin genel performansı üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir ve bir hedefe ulaşmasına yardımcı olabilir Source .

November 29, 2017