Back to Question Center
0

Semalt Uzmanı: Küresel Ar-lein Pazarlama Stratejinizi Daha İyi Nasıl Kazanın

1 answers:

Bir pazarlama müdürü, girişimci veya küçük bir işletmenin sahibiyseniz, belki de çevrimiçi pazarlama müdahalelerinizi iyileştirmek istersiniz. FMGG endüstrisinde veya .com işinde olsanız da, uluslararası alanda iş yapan bir şirketiniz varsa, büyük olasılıkla çevrimiçi siteniz farklı dillere çevrilir ve çeşitli sosyal medya platformlarıyla bağlantı kurmaya devam eder. Bu durumda, postanın gelişmiş katılımını sağlamak için en iyi zamanın ne olduğunu, dışa aktarmanız gereken hizmetler ve Google Reklamlarınızı öngörmek için gösterişli SEO uzmanları nasıl çalıştırmanız gerektiğinin farkında olmalısınız.

Ancak, yerli hedef pazarlarınızda müşterileri araştırarak ekstra bir mesafe düşünüyor muydunuz? Beğendiğiniz, tabutlarınız ve kültürel sevmediğiniz konularla ilgili bilginin yeterli olduğuna emin misiniz?

Semalt Gwasanaethau Digidol yn defnyddio Ross Barber, mükemmel ilgi çekici içeriği tasarlamanıza ve uluslararası web tabanlı pazarlama stratejinizi geliştirmenize yardımcı olacak en etkili technikleri açıklıyor.

Gwybod Eich Cwsmeriaid'n Wel

Buddsoddi amser sylweddol wrth archwilio gwahanol ffynonellau gwybodaeth am eichcwsmeriaid rhyngwladol. Os yn bosibl, ymgynghori â gweithwyr proffesiynol rhanbarthol sy'n rhyngweithio â'r cleientiaid ar lefel ddaear. Dylunio mae neges wedi'i addasu'n dda i'r cleientiaid cywir yn eu hiaith frodorol yn ffordd sicr o roi hwb i'ch cyfradd sgwrsio.

Müşterilerinizi İyi Tanır

Uluslararası müşterileriniz hakkında çeşitli bilgi kaynaklarını keşfetmek ICIN önemli zamana yatırım yapın Mümkünse, Zemin müşterilerle katında etkileşime giren bölgesel uzmanlarla görüşün Doğru müşterilere anadillerinde iyi özelleştirilmiş bir mesaj dizayn etmek, konuşma oranınızı artırmanın Emin bir yoludur..

Pazarlama İçeriğinizi Yerelleştirin

Pazarlama mesajınızı Mandarin, Arapça, İspanyolca veya büyük müşteri tabanınız olan herhangi bir yerde özelleştirmek için mesajın yerelleştirilmesi iyi bir stratejidir. Ayrıca, web sitenizin İngilizce sürümünü yerelleştirmeyi unutmayın. Sonuç olarak, müşterileriniz eşit değildir, bu nedenle İngiltere'deki tüketiciler Kanada'da alıcılar gibi değildir. Bu nedenle eğilimler, metinler, blog yayınları ve iletilerin belirli tercihlerine göre özelleştirilmesi gerekir.

Yerel Motorları ve Arama Terimlerine Dikkat Edin

SEO uzmanınızın, web tabanlı pazarlama bütçenizin en iyi şekilde kullanılmasını sağlamak için müşterileriniz tarafından yerel olarak uygulanan çeşitli anahtar kelimeler ve arama terimleri hakkında bilgi sahibi olduğundan emin olmalısınız. Çeşitli yerel reklamverenlerin bölgesel arama motorlarıyla çalışıyor olabileceğini unutmayın.

heb ei ddiffinio

Os bydd eich cwmni yn fach, neu os nad yw eich brand wedi'i sefydlu'n dda, nid ywyn ymarferol i ymddangos ar dudalen flaen papurau newydd neu gylchgronau poblogaidd. Ond gallwch ddechrau'n fach trwy adeiladu cydweithrediad â rhanbartholblogiau y mae'n well gan eich cleientiaid neu gwmnïau sy'n ategu eich cynnyrch neu'ch gwasanaeth.

Sefydlu Bygythiadau a Heriau

Fe'ch anogir i anwybyddu'r wybodaeth a gafwyd o ddadansoddiadau SWOT a PEST prydhysbysebu'ch busnes ar-lein. Mae gan bob menter ei fygythiadau a'i heriau penodol ei hun, a rhaid i chi fod yn rhyfeddol â'rgoblygiadau technoleg newydd a sut y gallai newid cyfreithiau effeithio ar eich cynnyrch neu'ch gwasanaeth. Peidiwch â ffocysu cymaint ar ddatblygu gweyn seiliedig ar ymyriadau marchnata a gweithio ar y nodweddion unigryw sy'n rhoi manteision cystadleuol i chi Source .

November 27, 2017